Hakkımda

Merhaba ben Burak Beşli, 2000 yılından itibaren tam 20 yıldır sektör içerisinde çeşitli pozisyonlarda uluslar arası firmalarda yönetici pozisyonunda çalıştım. Bilgi İşlem Uzmanlığı ile girdiğim sektörde günümüz şartlarında büyümeye başlayan E-Ticaret pazarı ve Dijital Pazarlama ihtiyaçları doğrultusunda yeni kazanımlar aradım.

Katıldığım Online ve Fiziksel eğitimler sonucunda E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konusunda büyük deneyimler kazandım ve iş hayatına profesyonel bir şekilde başladım. İlk E-Ticaret deneyimin 4 büyük kulüplerden bir tanesinin E-Ticaret Yöneticiliğini yapmakla başladı. Şimdi özel bir şirkette E-Ticaret Yöneticisi olarak görevimi icra etmekteyim.

Gelişen ve büyüyen pazarda her gün yeni bir şeyler öğrenerek, öğrendiklerimi blog sayfamda fırsat buldukça paylaşma çalışıyorum. Paylaştığım tüm yazılar denenmiş, deneyim ile öğrenilmiş bilgilerdir. Her gün yakından takip ettiğim internet sektöründe ayrıca freelance olarak işlerde yapmaktayım. Küçük çaplı kobilere ve işletmelere profesyonel e-ticaret web sitesi ihtiyaca göre kurumsal firma yazılımı tasarlayıp teslim etmekteyim.

Soru, öneri ve fiyat teklifleri için İletişim bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Saygılarımla

Burak BEŞLİ
Girişimci & E-Ticaret Yöneticisi

Başa dön tuşu
Kapalı